Plus minus
Strona domowa Ireny i Zbigniewa Kuleszów
Serdecznie witamy na domowych, prywatnych serwerach
Dzisiaj jest: 2024-06-19  Aktualizacja strony dnia: 2023-01-15
Jezyki
Rocznica 21 lat pracy serwerów i strony zjk.pl :-) (od 2002)
21 lat nieprzerwanej pracy z systemem FreeBSD / 21 years of continuous work with FreeBSD
system
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Powitanie Irena Zbigniew Elektronika Studenci Serwer Prawo_jazdy Kolejka Pobierz Linki Info O Tobie Mail

Warunki korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie Zjk.pl


Zachęcamy do korzystania - czytania, oglądania, słuchania - z materiałów zamieszczonych na stronie Zjk.pl.

Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że:

1. Wszystkie materiały pozostają własnością twórców, zostały zamieszczone na stronie Zjk.pl za zgodą autorów.

2. Można korzystać ze wszystkich materiałów tylko do użytku osobistego, w bliskim gronie rodzinnym lub przyjacielskim. Warunkiem jest wyraźnie podane źródło: www.Zjk.pl.


3. Materiały mogą być rozpowszechniane jedynie bezpłatnie i używane w celach niekomercyjnych. Dozwolone jest rozpowszechnianie, kopiowanie i używanie dla celów niekomercyjnych (w tym w formie: czasopism, gazet, telewizji, radia, Internetu) przy SPEŁNIENIU wymienionych w poniższej licencji WARUNKÓW. Dodatkowo, w każdym przypadku, musi zostać wyraźnie podane źródło: www.Zjk.pl.
3a. Nie jest dozwolone wykorzystanie, sprzedaż, dzierżawa w celach komercyjnych (lub związanych z dowolnymi korzyściami osobistymi: finansowymi lub innymi) naszych publikacji: tekstów, zdjęć, nagrań wideo i audio itp. (także ich części lub fragmentów).


4. Publiczne odtwarzanie materiałów ze strony Zjk.pl, zamieszczanie na innych stronach jest możliwe TYLKO za zgodą autorów tychże materiałów. W przypadku chęci otrzymania takiej zgody prosimy o kontakt bezpośrednio z Autorem materiału (o ile Autor życzył sobie podanie kontaktu), przez Redakcję strony Zjk.pl lub przez Właściciela Strony. 


5. Dokonywanie jakichkolwiek zmian, modyfikacji, korzystania z fragmentów (także rysunków i utworów muzycznych) - jest możliwe tylko po uzyskaniu zgody Autora. Także w przypadku uzyskania zgody Autora na publikację - treść nie może być dowolnie skracana, zmieniana - wszystkie zmiany muszą być uzgadniane z Autorem. Nie dopuszczamy także wyrywania materiałów z kontekstu lub zmieniania znaczenia, w którym były publikowane. Dotyczy to każdej formy publikacji: tekstów, zdjęć, muzyki, nagrań, rysunków. Ponadto w każdym przypadku musi zostać wyraźnie podane źródło: www.Zjk.pl.


6. W przypadku naruszenia prawa autorskiego lub powyższych punktów będziemy prosili o odpowiednią reakcję (w zależności od sposobu naruszenia praw autorskich) i ewentualne naprawienie szkód bądź rekompensatę.

7. Wygląd, treść, tematyka strony Zjk.pl stanowią materiały zastrzeżone! Nie udosępniamy ani nie pozwalamy nikomu wykorzystywac naszego hymnu, godła i loga - w żadnej formie.Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Zjk.pl

Wróć do strony głównej

Powrót na stronę główną - Informacje o stronie, prawa autorskie, legalność itd. tutaj
Informacje o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, kontakt i zapytania itd. tutaj
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny zjk.pl: zjk7@wp.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach zjk.pl - kontakt z administratorem: webmaster@zjk.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2002-2022