Plus minus
Strona domowa Ireny i Zbigniewa Kuleszów
Serdecznie witamy na domowych, prywatnych serwerach
Dzisiaj jest: 2024-06-18  Aktualizacja strony dnia: 2023-01-15
Jezyki
Rocznica 21 lat pracy serwerów i strony zjk.pl :-) (od 2002)
21 lat nieprzerwanej pracy z systemem FreeBSD / 21 years of continuous work with FreeBSD
system
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Powitanie Irena Zbigniew Elektronika Studenci Serwer Prawo_jazdy Kolejka Pobierz Linki Info O Tobie Mail

Legalność i bezpieczeństwo korzystania z materiałów i oprogramowania zamieszczonych na stronie Zjk.plUprzejmie informujemy, że:

1. Stronę zbudowano WYŁĄCZNIE z wykorzystaniem programów w pełni licencjonowanych, licencji otwartych (BSD, GPL itp.), programów darmowych (free) lub legalnie użyczonych przez ich twórców (np. opensource).
Wykorzystujemy m.in. system operacyjny: FreeBSD, programy: Apache, MySQLphpBB3KompoZerNVU, Sodipodi, Gimp, itd.
Bardzo dziękujemy twórcom tych programów za ich udostępnienie :-)

Document made with Nvu

Document made with KompoZer

Nowoczesne przeglądarki

2. Strona nie zawiera materiałów niedozwolonych dla dzieci i młodzieży, przedstawiających przemoc lub materiałów mogących łamać prawa autorskie itp. Wręcz przeciwnie - staramy się promować najlepsze obyczaje w Internecie.
2a. Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Zjk.pl.
Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
2b. Warunkowo można korzystać z materiałów umieszczonych na naszej stronie. Zostały one podane poniżej w linku:
Warunki korzystania z materiałów na stronie Zjk.pl

3. Strona nie ma charakteru bloga (fotobloga), chata, nie ma też charakteru komercyjnego ani reklamowego!
3a. Pozostałe formy publikacji informacji od naszych Gości (księgi wpisów i gości, forum itd.) znajdują się pod stalym nadzorem wyznaczonych moderatorów.
3b. Wspieramy natomiast chętnie instytucje i akcje charytatywne.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

4. W sposób aktywny włączamy sie w walkę ze spamem i wirusami, wykorzystywane przez nas oprogramowanie zawiera systematycznie uaktualniane filtry antywirusowe i antyspamowe. Także serwery są zabezpieczone antywirusowo oraz antyspamowo.

5. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości prosimy o zgłoszenie (najpierw administratorowi, a nie Policji ;-) - wątpliwe pod jakimkolwiek względem treści oczywiście usuwamy, nieprawidłowe zachowania programów eliminujemy. Nie ma ludzi nieomylnych i wszystkowiedzących, oprogramowania niezawodnego i w pełni bezpiecznego, dlatego prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

6. Policję i inne zainteresowane służby zapraszamy do refleksyjnego zapoznania się z naszymi materiałami oraz ew. kontakt. Liczymy na konstruktywne uwagi i pomoc w sprawach dotyczących działalności naszej strony.
6a. Z punktu widzenia Prawa Skarbowego - nie podlegamy, ponieważ z faktu naszej działalności nie osiagamy żadnych korzyści materialnych. Natomiast na pewno osiągamy dla nas i naszych Gości wielkie korzyści duchowe :-)   

7. Strona gościnnie udostępniona na prywatnych serwerach zjk.pl, wszystkie powyższe punkty dotyczą oczywiście także serwerów zjk.pl :-) Własność i utrzymanie strony i serwerów - prywatne, niekomercyjne.
Wróć do strony głównej
Powrót na stronę główną - Informacje o stronie, prawa autorskie, legalność itd. tutaj
Informacje o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, kontakt i zapytania itd. tutaj
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny zjk.pl: zjk7@wp.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach zjk.pl - kontakt z administratorem: webmaster@zjk.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2002-2022